Огляд ігрового апарату Книга Ра від розробника Novomatic

Ігровий апарат Книжки – улюбленець сотень гемблерів по всьому світу. У всіх онлайн-казино Рунета він посідає перші сходинки та користується попитом. Слот Book of Ra отримав єгипетську тематику. Розробкою займався популярний австрійський розробник Novomatic. Дизайн та графіка слота на вищому рівні. Оформлення виконано на темному фоні, символи отримали від дизайнерів золотий блиск. На фоні гравця супроводжує під час гри східна музика.

Слот Book Of Ra

Як грати в апарат Книжки

Ігровий автомат Бук оф Ра включає 5 барабанів, загалом можна обрати до 9 активних ліній. Знизу розміщена панель управління, яка дозволяє робити ставку від 1 до 100 монет. Коли в напрямку зліва від першого барабану співпадають символи, гравцю нараховуються бонуси. Також у грі присутня ризикова гра, де потрібно вгадати колір карти – чорний або червоний.

Гемблер може обрати режим автоматичної гри в слоті, а також обрати максимальний розмір ставки спеціальною кнопкою. Якщо ви бажаєте скинути ставку на мінімальну відмітку, достатньо натиснути кнопку «Bet One». цей функціонал можна використовувати лише під час фріспінів.

Символи та виплати за них в слоті Бук оф Ра

В автоматі Книжки існую 10 ігрових символів. Нижній рівень представлений 5 зображеннями гральних карт від туза до дев’ятки. Якщо вони випадають у комбінації від 3, то дарують гравцю від 5 до 150 ставок. Символи вищого рівня створюють комбінації від двох и більше символів. В цьому випадку нараховуються виплати від 5 до 5000 ставок.

У ролі Вайлда та Скаттера виступає спецсимвол Книга Ра. За три і більше повторення символ приносить гравцю від 2 до 200 поточних ставок.

Бонусний раунд у слоті

Якщо на полі з’являється три і більше Скаттера, починається бонусний раунд. Він включає 10 фріспінів з обраним бонусним символом. Особливість цього раунду в тому, що комбінації на фріспінах враховуються по всіх активних лініях. Призову гру можна подовжити. Якщо повторно випадає 3 і більше Вайди, додається на баланс ще 10 фріспінів.